SPORT SZKOLNY 2011/2012

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - 14.10.2010

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców z Projektu Akademia Wielkich Możliwości.
Chlopcy:
1 miejsce Świdnik II
2 miejsce Rybczewice II
3 miejsce Rybczewice I
4 miejsce Świdnik I
5 miejsce Piaski I
6 miejsce Piaski II

Dziewczęta:
1 miejsce Piaski I
2 miejsce Rybczewice II
3 miejsce Świdnik I
4 miejsce Świdnik II
5 miejsce Rybczewice I
6 miejsce Piaski II

Najlepszy bramkarz:Patryk Jaroszek Świdnik 1
Król strzelców:Paweł Uliczny Świdnik 2, bramek 7
Najlepsza bramkarka:Dorota Bobel Rybczewice
Najlepsza strzelczyni:Celina Łyszczarz Świdnik 1,bramek 5
Chłopcy Świdnik 1:Mateusz Kozlowski,Adam Olejnik,Michał Urban,Rafał Feret,Patryk Jaroszek,Jacek Barczak,Jakub Wyszomirski,Artur Goc.
Chłopcy Świdnik 2:Paweł Uliczny,Piotr Bród,Paweł Szyjduk,Mateusz Warda,Podstawka Konrad,Bogusław Kacper,Damian Kowalik,Adam Szyndler,Łukasz Selwa,Andrzej Daniel
Dziewczęta Świdnik 1:Natalia Leszczyńska,Karolina Żur,Agnieszka Marczak,Celina Łyszczarz,Martyna Jeżyna
Dziewczęta Świdnik 2:Natalia Grygier,Monika Lis,Sylwia Ciołek,Emila Niedziela,Monika Socha.

Sylwia Pędzisz-Giełzak
Wiesław Kołodziej

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - 30.09.2010

W dniu 30 września 2010 roku reprezentacja Gimnazjum nr 3 dziewcząt i chłopców brała udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku. Zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców zajęła II miejsce, tym samym awansując na zawody rejonowe, które odbyły się 07 października w Cycowie. Kaja Bogucińska i Kacper Bogusław zostali wyróżnieni statuetkami za uzyskanie najlepszych czasów. W zawodach rejonowych sztafeta dziewcząt zajęła VII miejsce, a chłopców VI.
Dziewczęta wystartowały w składzie:
Kołtun Marlena, Grygiel Natalia, Galant Karolina, Feret Agata, Tkaczyk Paula, Grabowska Agnieszka, Żur Karolina, Sadowska Kasia, Leszczyńska Natalia, Bogucińska Kaja, Czeczko Ada, Ciozda Martyna, Wanicka Magda.
Chłopcy startowali w składzie: Bogusław Kacper, Szyndler Adam, Selwa Łukasz, Goc Artur, Piątek Mateusz, Szyjduk Paweł, Bród Piotr, Kordusiak Szymon, Barczak Jacek, Żmuda Konrad, Kowalik Damian, Basiuk Michał, Szymula Kamil, Hołub Jan, Urban Michał. Opiekun sztafet Joanna Sekuła.

Joanna Sekuła

SPORT SZKOLNY - 2012/2013