II ARTYSTYCZNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W MOK

W dniach 30.11.2013 r.(sobota) w godz. 15:00 - 19:00 i 01.12.2013 (niedziela) w godz. 14:00 - 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury Świdniku odbył się II ARTYSTYCZNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY. Kiermasz miał na celu prezentację rękodzieła artystycznego oraz umożliwił artystom sprzedaż ich niecodziennych wyrobów. Uczniowie naszego gimnazjum pod kierunkiem pań E.Kulczyńskiej, B.Zabiegły, U.Cygan i I.Koczkodaj przygotowali szereg ozdób świątecznych, biżuterii i innych ciekawych wyrobów. Przez dwa dni można było zakupić niecodzienne wyroby świąteczne na szkolnym stoisku w MOK. Nie zabrakło również promocyjnych cukierków z Nobelkiem ;) Akcja była również dobrym sposobem na promocję szkoły. Dziękujemy przede wszystkim Agacie Kowalskiej z klasy 3f za pomoc w przygotowaniu ozdób świątecznych.