WIELKA ZBIÓRKA PŁYT 2012/2013

Podsumowanie akcji

Wielka Zbiórka Płyt oficjalnie zakończona!!!

Dziękujemy wszystkim uczniom (około 80 uczniów z naszej szkoły) i nauczycielom, którzy włączyli się w wielką zbiórkę płyt. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy dwa kartony (a w każdym kartonie 2000!!!!) płyt. Za włączenie się do akcji i uzbieranie dwóch kartonów płyt otrzymaliśmy dwie serie z cyklu "Było sobie..."
oraz wybrane odcinki programu popularnonaukowego Galileo.

Dziękujemy Wam wszystkim za włączenie się w akcję!

WIELKA ZBIÓRKA PŁYT! Zbieramy wszystkie niepotrzebne płyty CD/VCD/DVD (bez opakowań!) bez względu na ich zawartość. Ważne jest, aby płyta, którą i tak miałbyś wyrzucić do śmietnika, trafiła do punktu zbiórki - BIBLIOTEKA SZKOLNA GIMNAZJUM. Tylko w ten sposób, poprzez selektywną zbiórkę, możemy oczyścić naszą planetę ze śmieci, których rozkład szacuje się na tysiące lat. Akcja trwa do 14 grudnia!
Więcej informacji o akcji na stronie: http://www.klubobroncowplanety.pl/index.php?r=Welcome/Guide

Zasady

Klub obrońców planety - zasady zbiórki płyt CD/DVD

Organizator: Hippocampus sp. z o.o. sp. komandytowa
Partnerzy: Polskie Media S.A., Eurozet Sp. z o.o., Teleprogram sp. z o.o.

Czas trwania 1 edycji zbiórki: 10.10.2012 - 21.06.2013

1. Zbiórka starych i niepotrzebnych płyt CD/DVD jest skierowana do szkół w całej Polsce.

2. Każda szkoła, która zechce wziąć udział w zbiórce, musi zarejestrować się na stronie organizatora www.klubobroncowplanety.pl i przejść proces weryfikacji danych. Po otrzymaniu e-maila zwrotnego i potwierdzeniu zgłoszenia w akcji do każdej szkoły zostaną nieodpłatnie wysłane kartony i plakaty niezbędne do przeprowadzenia zbiórki.

3. Komunikacja szkoły z organizatorem zbiórki odbywa się za pomocą specjalnego panelu dostępnego po zalogowaniu się na stronie www.klubobroncowplanety.pl.

4. Jeden zebrany karton niepotrzebnych płyt CD/DVD (około 2000 sztuk) upoważnia szkołę do wybrania jednej pozycji z oferty organizatora.

5. Liczba nagród jest nieograniczona. Gdy zostanie zebranych więcej kartonów, automatycznie można wybrać więcej nagród.

6. Adres odbioru paczek jest adresem, na który wysyłane są nagrody.

7. Kurier wręcza wybraną nagrodę w zamian za karton zużytych płyt.

8. Koszt przesyłki zarówno od, jak i do szkoły ponosi organizator zbiórki.

9. Płyty które uda się zebrać w ramach Klubu obrońców planety nie będą służyły do odtwarzania, pozyskiwania nagrań czy też magazynowania danych.

10. Wszystkie płyty pozyskane w ramach zbiórki zostaną przekazane do przetworzenia, podczas którego utracone zostaną wszelkie dane zapisane na płytach.