Promujemy bibliotekę podczas dnia otwartego szkoły
 - 04.04.2012r.

Uczniowie szkół podstawowych "zapukali" do naszego gimnazjum. Uczniowie i nauczyciele oprowadzali swoich młodszych kolegów po zakamarkach szkoły. My powitaliśmy szóstoklasistów w bibliotece szkolnej. W promowaniu biblioteki pomogły nam uczennice klasy 3c Berenika Chomicka i Joanna Buda. Przeprowadziły one konkurs czytelniczo filmowy dla uczniów szkół podstawowych "Jaka to książka jaki to film". Zgromadzona młodzież miała za zadanie obejrzeć pięć fragmentów różnych filmów zrealizowanych na podstawie książek i podać jaki to był tytuł filmu, książki oraz podać autora książki. Padało wiele poprawnych odpowiedzi, które były nagradzane cukierkami. Więc jak szóstoklasiści? Widzimy się w przyszłym roku w bibliotece szkolnej?