Przekazanie prac na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
 - 29.03.2012r.

Uczniowie uczestniczący w zajęciach koła Origami i Warsztatach Tworzenia Biżuterii działających przy bibliotece szkolnej Gimnazjum nr 3 w Świdniku przekazali swoje prace na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. O godz. 10:45 w bibliotece szkolnej 29 marca znaleźli się zarówno uczniowie działający w obu kołach bibliotecznych jak i pani Magdalena Stelmach-Kopeć (koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu) ze swoimi wolontariuszami, której przekazaliśmy wykonane przez nas prace. Pani Magda wraz z wolontariuszami będzie sprzedawała przekazane prace w najbliższy weekend w Galerii Olimp w Lublinie, a dochód zostanie przekazany na rzecz hospicjum. Już od kilku tygodni przygotowywaliśmy się na zajęciach, by zgromadzić jak najwięcej ciekawych materiałów. Osoby najbardziej zaangażowane to: Kasia Sadowska, Joanna Nurzyńska, Karina Brzozowska, Klaudia Brzozowska, Berenika Chomicka - Koło Origami oraz Julia Przybyłowska, Klaudia Wójcik, Patrycja Słomka, Ola Zawadzka, Kasia Gutek - Warsztaty Tworzenia Biżuterii. Cieszymy się, że możemy pomagać!