BUDŻET OBYWATELSKI
Data opublikowanie

numer projektu

Nazwa budżetu Uwagi
2019-10-16 Z radością informujemy, że projekt nr 35 "Plac zabaw dla maluchów" zgłoszony przez Naszą Szkołę uzyskał wymaganą ilość głosów i został przyjety do realizacji w budżecie miasta w 2020 roku.Z tej okazji gratulujemy Dyrekcji Szkoły i dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos.

Projekt nr 35

Plac zabaw dla maluchów
Koszt po weryfikacji: 170 000 zł
Projekt ma na celu budowę placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców Świdnika. Autor planuje usytuować go na terenie zielonym pomiędzy SP nr 5 a przychodnią zdrowia.

Projekt nr 7

"Aktywny Świdniczanin"
projekt zakłada organizację dodatkowych, pozalekcyjnych zajęć sportowych, których potrzeba wynika z diagnozy stanu zdrowia i rozwoju fizycznego młodego pokolenia.

Projekt nr 25

"Wędrówki naukowe" - głównym założeniem realizacji projektu jest prowadzenie innowacyjnych, interesujących zajęć pozalekcyjnych z przedmiotów ścisłych oraz języków obcych, wykorzystujących metody aktywizujące uczniów, z wykorzystaniem ciekawych pomocy dydaktycznych oraz sprzętu informatycznego. Ponadto zakłada się udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom wymagającym wsparcia w tym zakresie.

Projekt nr 27

"Edukacja bez tajemnic" - projekt zakłada realizację ciekawych, innowacyjnych zajęć pozalekcyjnych z przedmiotów humanistycznych, w tym zajęć artystycznych, realizowanych metodami aktywizującymi oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom wymagającym wsparcia w tym zakresie.

2019-09-26

Projekt nr 18

"Taniec jako integracja międzykulturowa" - W projekcie będą uczestniczyć dzieci ze Świdnika oraz ze szkoły z Terespola na Ukrainie. Uczestnicy projektu wezmą udział w warsztatach z zakresu animacji kultury, warsztatach tańca oraz grach terenowych pozwalających na międzynarodową integrację.

GŁOSUJ!

Więcej na temat budżetu obywatelskiego znajdziecie pod adresem http...>