Po co posłowi Facebook
22.02.2017

W czwartek dziewiątego lutego gościliśmy panią dr Agnieszkę Łukasik-Turecką pracownika Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, którą zaprosiła do naszej biblioteki pani Małgorzata Jańczuk. W spotkaniu z panią dr uczestniczyły zarówno klasy Szkoły Podstawowej jak i nasi gimnazjaliści. Nasi uczniowie musieli zmierzyć się z pytaniem "Po co posłowi Facebook, czyli media społecznościowe w polityce", a pani dr opowiadała o kreowaniu swojego wizerunku na portalach społecznościowych i pokazała jak to robią politycy. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali fascynujących historii opowiadanych przez panią dr Agnieszkę.
Bardzo dziękujemy za przybycie naszemu nietuzinkowemu gościowi i ... do zobaczenia w maju!! :)