"Spotkanie z Mistrzem" - 15.05.2014r.

W ramach programu poznawania ciekawych ludzi  uczniowie klasy 1d, 2g i 3g mieli niebywałą okazję uczestniczyć w spotkaniu z mistrzem sztuk walki, panem Wojciechem Klimkiewiczem, który jest aktualnym mistrzem świata w brazylijskim ju-jitsu, trzykrotnym mistrzem Europy i wicemistrzem Europy. Gimnazjaliści mogli dowiedzieć się jak trenuje mistrz, oraz jak skutecznie łączyć pasję sportową z nauką w szkole. Po prezentacji pan Klimkiewicz zgodził się udzielić krótkiego wywiadu reporterom G3TV. Oczywiście w języku angielskim.
Mieszane Sztuki Walki (MMA, Mixed Martial Arts) to dyscyplina sportowa, gdzie zawodnicy sztuk i sportów walki toczą pojedynki przy dużym zakresie dozwolonych technik. Wojciech Klimkiewicz rozpoczął swoją przygodę sportową od pływania, żeglarstwa i boksu. Od czasu jednak kiedy zainteresowało go brazylijskie jiu jitsu, to ono stało się jego główną pasją. Pan Wojciech jest również trenerem w szkole Gladio.