Obiekty sportowe

Pożegnanie szkoły z UFKS Świdnik ....

Pożegnanie szkoły z UFKS Świdnik to impreza podsumująca rok treningów w klubie piłkarskim działającym przy Zespole Szkół nr 2 w Świdniku. Od września 40 młodych chłopców z roczników 2007-2008 rozpoczęło przygodę a raczej zabawę z piłka pod okiem trenerów Michała Chylińskiego, Grzegorza Martyniuka i Mariusza Sypenia. Dlatego też koniec szkoły był świetną okazją do tego aby zarząd klubu mógł im i ich rodzicom podziękować za wspólnie spędzony czas. Chłopcy zakończyli treningi turniejem w którym nie był najważniejszy wynik, a dobra zabawa. Tak też było mimo deszczowej pogody. W imprezie oprócz zawodników UFKS-U grali również goście z UKS Remis podopieczni Ireneusza Kellera. Zmagania trwały ponad dwie godziny a po imprezie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale za zaangażowanie oraz słodycze. Zawodnicy Uczniowskiego Fantastycznego Klubu Sportowego nagrodzeni zostali dodatkowo pamiątkowymi dyplomami za rok treningów.

Podczas zakończenia dyplomy i medale wręczali Maciej Gamla prezes UFKS Świdnik i Arkadiusz Bzowski sekretarz klubu.

Obecny także był trener GPTS Avia Świdnik Jacek Czerniakowski, który w ramach współpracy obu klubów już od 6 lipca zacznie pracę z rocznikiem 2007 pod szyldem wiodącego klubu w mieście. Dlatego też chłopcy za aprobata rodziców będą mogli się dalej rozwijać pod żółto -niebieskimi barwami. Trener Czerniakowski udziela wszelkich informacji pod numerem telefon 609 652 115. A w UFKS oczywiście już trwają przygotowanie do naboru kolejnego rocznika 2008 -2009 ale to po wakacjach. Jednym słowem zapraszamy od września kontakt do nas znajdziecie na facebook na naszym funpage- UFKS Świdnik.

(Copyright © SP 2014)