Breadcrumbs


Obiekty sportowe

Warto zajrzeć ......


 http://static.schroniskoprudnik.pl/download//585/znajdz-na-fajesie.jpeg

tenis 

 

 Święto pieczonego ziemniaka .....

Gry i zabawy, konkurencje sportowe, degustacja pieczonych w ognisku ziemniaków to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na „Święto pieczonego ziemniaka”. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy IIG.

Pobyt w Zespole Parkowo – Pałacowym w Wierzchowiskach rozpoczął się od zwiedzania pałacu i poznania jego historii. Potem dzieci były w powozowni gdzie zostały zgromadzone nie tylko dawne pojazdy, wozy, karety, ale także sprzęty używane kiedyś na polskiej wsi. W stajni poznały końskie zwyczaje i upodobania, a na wybiegu każdy pod czujnym okiem instruktorów mógł dosiąść pięknego konia. Potem było ognisko i pieczenie kiełbasek, zabawy. Piękna pogoda oraz wspaniała organizacja sprawiły, że żal było wracać do Świdnika.

 

 


(Copyright © SP 2014)