Obiekty sportowe

Warto zajrzeć ......

tenis

KONKURS POETYCKI „WIERSZ O MAMIE”

W Polsce Dzień Matki przypada na 26 maja. W tym dniu matki są zwykle obdarowywane laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami przez własne dzieci. Święto to ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie.

W dniu 16 czerwca Samorząd Uczniowski klas I- III zaprosił uczniów klas II i III do udziału w konkursie poetyckim „ Wiersz o mamie”.

Dwuosobowe zespoły klas II i III samodzielnie układały wiersz, wykorzystując napisane na tablicy słownictwo. Konkurs trwał dwie godziny lekcyjne.

22 czerwca odbyło się rozstrzygniecie konkursu poetyckiego „ Wiersz o mamie”. Laureatami konkursu zostali:

Klasa II:                                                        Klasa III:

I miejsce – klasa 2 I                                    I miejsce  - klasa 3 F

II miejsce – klasa 2 E                                 II miejsce – klasa 3 E