Obiekty sportowe

Warto zajrzeć ......

tenis

W dniu 22 maja w klasie IIB odbyły się zajęcia otwarte pt. „Za co kochamy nasze mamy”, na które dzieci zaprosiły swoich Rodziców.

Zajęcia rozpoczęły się od części dydaktycznej.

Mamy dowiedziały się  czym czasami denerwują swoje dzieci :-) oraz za co dzieci je kochają. W trakcie pracy samodzielnej dzieci stworzyły dla swoich mam kwiatka, na którego płatkach znajdowały się pasujące do mamy określenia.

Kolejne zadanie polegało na konfrontacji odpowiedzi mam i dzieci. Kilka odważnych mam odpowiadało na pytania, które następnie zostały zadane dzieciom. Okazało się, że dzieci bardzo dobrze znają swoje mamy – znają nie tylko kolor jej oczu, ale wiedzą także jakiej zupy mama nie lubi, jaki jest jej ulubiony kwiat czy kolor. Odważne mamy zostały nagrodzone gromkimi oklaskami.

Wykonanie zadań matematycznych większości uczniów nie sprawiło większego problemu i można było przystąpić do zaprezentowania przygotowanej części artystycznej. Na zakończenie dzieci złożyły swoim mamom życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.

.

(Copyright © SP 2014)