Obiekty sportowe

Warto zajrzeć ......

tenis

Urodziny Cegiełki

Dnia 15 maja 2017 r. w godzinach 10,00 -  12,30  odbył się na placu szkolnym festyn z okazji XX-lecia  gazetki klas  I-III  CEGIEŁKI. Wszyscy uczniowie klas młodszych mieli okazję tańczyć zumbę pod kierunkiem p. Pleskot ze Szkoły Tańca -Pleskot. Dzieci chętnie korzystały ze zjeżdżalni- zamku i dmuchanego placu zabaw, które rozłożył p. Kozyra. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze pod czujnym okiem wychowawców klas, p. Skoczylasa, opiekunek Samorządu kl. I-III p. R. Kwiecińskiej , p. M. Sekutowskiej i opiekunki redakcji  p. M. Orzechowskiej. Imprezę uroczyście otworzyli p. dyrektor L. Kalicki i p. dyrektor J. Woźniak.

Składamy gorące podziękowania rodzicom kl. II "e" państwu  Małgorzacie  i Jarosławowi Pleskot, p. Pawłowi Kozyrze i Rafałowi Skoczylasowi - rodzicom z kl. II "e" za pomoc w organizacji urodzin i sponsoring imprezy.

(Copyright © SP 2014)