Obiekty sportowe

Warto zajrzeć ......

tenis

Dnia 26 kwietnia 2017r najlepsi z ortografii uczniowie z klas III w składzie:

Całka Franciszek         klasa 3g

Łopucka Urszula         klasa 3h

Rygalik Kaja                klasa 3e

Kochalski Szymon       klasa 3h

Cymborski Kacper      klasa 3c

Kociuba Oliwia           klasa 3f

Gontkiewicz Paweł     klasa 3f

Nowak Zuzanna          klasa 3e

Włosek Paulina           klasa 3f

Zyguła Natalia            klasa 3f

udali się pod opieką p. Małgorzaty Kozień do Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdniku na
XIV POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS 3. Dzieci zmierzyły się z różnorodnymi trudnościami ortograficznymi w tekście o harcerzach porządkujących zaśmiecony las.

Okazało się, że najlepiej z naszej szkoły poradził sobie z tekstem Szymon Kochalski z klasy 3h, który zajął I miejsce i otrzymał medal, książkę oraz pamiątkowy dyplom. Również
Ula Łopucka z klasy 3h miała powód do dumy zajmując 3 miejsce. Ona również została wyróżniona medalem, dyplomem oraz książką. Wszyscy pozostali uczniowie także otrzymali pamiątkowe dyplomy i pełni radości i wrażeń wrócili do szkoły, by pochwalić się rówieśnikom swoimi sukcesami. Gratulujemy!!!

(Copyright © SP 2014)