Obiekty sportowe

Warto zajrzeć ......

tenis

Muzyczny poranek

Dla klasy 1a, 1b, 2a i 2g poranek 5 kwietnia 2017r. należał do niezwykłych nie tylko z powodu przepięknej, słonecznej pogody, ale też ze względu na koncert, na który naszych uczniów zaprosili młodzi muzycy z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wandy Wiłkomirskiej w Świdniku. Mieliśmy okazję wysłuchać fantastycznych prezentacji swoich kolegów i poszerzyć swoją wiedzę na temat instrumentów. Widownia nie szczędziła braw młodym artystom. A najważniejsze, że już za kilka dni świdnicka szkoła muzyczna otworzy swe drzwi dla chętnych nowych uczniów, którzy najpierw będą mogli uczestniczyć w jej „dniach otwartych”, następnie po cyklu zajęć przygotowawczych przystąpić do egzaminu, a potem….stanąć na scenie i zagrać tak pięknie, jak dzisiejsi wykonawcy, na swoim wymarzonym instrumencie. Aha, jeszcze trzeba będzie trochę poćwiczyć, ale to jest – jak twierdzą uczniowie świdnickiej PSzM - bardzo przyjemne.

(Copyright © SP 2014)