Obiekty sportowe

Warto zajrzeć ......

tenis

Odyseja to my!

Tak powitała sędziów jedna z drużyn.
Odyseja Umysłu to przyjazny program edukacyjny realizowany w formie międzynarodowego konkursu, w którym co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy uczniów i studentów z całego świata. Patronat nad polską edycją sprawuje Minister Edukacj Narodowej.
W  Odysei Umysłu mogą również uczestniczyć grupy przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Co roku specjalnie dla nich jest publikowany Problem dla Juniorów.  Najmłodsi Odyseusze do których również należą uczniowie  z klasy 3 e, pod kierunkiem wychowawcy- trenera Marzeny Sekutowskiej oraz trenera Moniki Śniegockiej przygotowali rozwiązania problemu długoterminowego pt. : „Debeściacka przeprowadzka”.  Konkurs odbył się 11.03 2017r. w Warszawie. Spektakle przygotowały trzy drużyny. Juniorzy samodzielnie  opracowali kilkuminutowe scenariusze, przygotowali scenografie oraz  napisali wiersze. Sędziowie wyrazili uznanie  za kreatywne  rozwiązania techniczne, które pojawiły się w trakcie występów drużyn. Chwalili grę aktorską,  pomysłowe kostiumy oraz treść krótkich wierszy. Zwrócili również uwagę na  bardzo dobrą umiejętność współpracy w grupie.

Marzena Sekutowska

(Copyright © SP 2014)