Breadcrumbs


Logowanie do dziennika



Obiekty sportowe

Warto zajrzeć ......


 http://static.schroniskoprudnik.pl/download//585/znajdz-na-fajesie.jpeg

tenis



 

 Świdnik, 28.09.2017 r.

PROTOKÓŁ  POSIEDZENIA  JURY  MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU

LITERACKO – PLASTYCZNEGO „ŚWIDNIK W TWOJEJ LEGENDZIE”

 

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku

we współpracy z Miejsko – Powiatową Biblioteką Publiczną im. Anny Kamieńskiej

w Świdniku i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Świdniku

Uczestnicy konkursu:  uczniowie klas I – VI szkół podstawowych z miasta Świdnik

Przedmiot konkursu: stworzenie własnej legendy lub pracy plastycznej związanej ze Świdnikiem

Kryteria oceny:

- merytoryczne – zgodność pracy z tematyką konkursu;

- inwencja, oryginalność, pomysłowość, kreatywność.

Na konkurs wpłynęło 116 prac z czterech szkół (w tym 50 w kategorii literackiej i 66

w kategorii plastycznej).

Komisja konkursowa zapoznała się ze wszystkimi pracami i przyznała następujące wyróżnienia:

 

Kategoria literacka:

1.      Zuzanna Bolesławska (SP 4, op. p. Beata Nadgrodkiewicz)

2.      Aleksandra Bomba (SP 4, op. p. Beata Nadgrodkiewicz)

3.      Gabriel Brodzki (SP 4, op. p. Beata Nadgrodkiewicz)

4.      Jakub Jańczuk (SP 5, op. p. Narcyza Bajczyk)

5.      Weronika Kołtun (SP 5, op. p. Beata Jasielska)

6.      Weronika Kostrzewska (SP 4, op. p. Beata Nadgrodkiewicz)

7.      Marika Kutyła (SP 5, op. p. Narcyza Bajczyk)

8.      Antoni Lipowski (SP 4, op. p. Beata Nadgrodkiewicz )

9.      Adrian Lis (SP 5, op. p. Beata Jasielska)

10.  Jakub Machnikowski (SP 4, op. p. Agnieszka Lubowiecka)

11.  Bartłomiej Mankiewicz (SP 5, op. p. Beata Jasielska)

12.  Rafał Mankiewicz (SP 5, op. p. Małgorzata Jańczuk)

13.  Alicja Nizioł (SP 4, op. p. Beata Nadgrodkiewicz )

14.  Natalia Ostrzyżek (SP 7, op. p. Monika Lorek)

15.  Szymon Pożarowszczyk (SP 5, op. p. Justyna Bęczkowska)

 

Kategoria plastyczna:

1.      Martyna Bielak (SP 5, op. p. Marzena Herda)

2.      Hanna Bryguła (SP 7, op. p. Agnieszka Korbus)

3.      Grzegorz Gałązka (SP 5, op. p. Danuta Pastuszak)

4.      Jagoda Gawryl (SP 5, op. p. Małgorzata Czarnecka)

5.      Weronika Huk (SP 5, op. p. Małgorzata Czarnecka)

6.      Igor Jarosz (SP 5, op. p. Marzena Herda)

7.      Amelia Jaworska (SP 5, op. p. Danuta Pastuszak)

8.      Remigiusz Kołkowicz (SP 5, op. p. Marzena Herda)

9.      Jan Korbus  (SP 7, op. p. Agnieszka Korbus)

10.  Julia Krawczyk (SP 5, op. p. Małgorzata Orzechowska)

11.  Szymon Kuchta (SP 5, op. p. Małgorzata Czarnecka)

12.  Julia Kwiatosz (SP 5, op. p. Danuta Pastuszak)

13.  Mikołaj Łakota (SP 5, op. p. Marzena Herda)

14.  Klaudia Maczyńska (SP 5, op. p. Danuta Pastuszak)

15.  Zuzanna Motyl (SP 5, op. p. Małgorzata Czarnecka)

16.  Jeremi Mroczko (SP 5, op. p. Marzena Herda)

17.  Julia Sapko (SP 5, op. p. Danuta Pastuszak)

18.  Monika Szentak (SP 7, op. p. Agnieszka Korbus)

19.  Szymon Szymaniak (SP 5, op. p. Danuta Pastuszak)

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 12.10.2017 r. o godz. 10.00 w sali kameralnej Centrum Kultury w Świdniku (Aleja Lotników Polskich 24).

Zapraszamy wszystkich wyróżnionych laureatów oraz ich opiekunów.

 

Jury:

przewodniczący: Mirosław Król

członkowie: Anna Barańska – Zmorka, Magdalena Antończak

recenzent: dr Agnieszka Piwnicka - Jagielska


(Copyright © SP 2014)