"Never Gonna Give You Up' w wykonaniu 3d

Klasa 3d postanowiła nagrać teledysk do przeboju Ricka Astleya 'Never Gonna Give You Up'. Aby wczuć się w atmosferę lat 80-tych, uczniowie przebrali się w ubrania z tamtych lat, zadbali również o stylowe fryzury i makijaż.

Unihokej z Nowozelandką

Nasza wolontariuszka z Nowej Zelandii bardzo lubi uprawiać sport i dlatego postanowiła zagrać z naszymi uczniami w unihokeja.

Wywiad z Kate Boyle z Nowej Zelandii

Zapraszamy na krótki wywiad z kolejną wolontariuszką z Nowej Zelandii, która gości w naszej szkole w ramach Międzynarodowego Projektu "Lattitude".

Nowi uczniowie w naszej szkole

Nowy rok szkolny oznacza nowych uczniów w szkole. G3TV przeprowadziło krótkie wywiady z nowymi gimnazjalistami, aby dowiedzieć się, co sądzą o naszej szkole.

Tradycyjne śniadanie z Australii i Nowej Zelandii.

Nasze wolontariuszki z Australii i Nowej Zelandii przygotowały dla dwujęzycznej klasy angielskiej 1d tradycyjne śniadanie podawane w ich krajach. Pierwszoklasiści musieli zdecydować, co było lepsze: Vegemite z Australii, czy Marmite z Nowej Zelandii. Mimo dosyć nietypowego smaku i zapachu obu przysmaków, wygrało Marmite z Nowej Zelandii

Server Time: 2017-12-11 08:34:00