^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

INFORMACJA

 

Od dnia 15.10.2017 roku wszystkie nowe informacje pojawiają sie na nowej stronie 
pod tymczasowym adresem: https://sp5swidnik.edupage.org/ 

Wszystkie nowości znajdziecie także na FACEBOOK!  sp5swidnik

Pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym!

4-go października 2016 roku Samorząd Uczniowski Gimnazjum nr 3 zorganizował charytatywną dyskotekę. Dochód z imprezy został przeznaczony na pomoc dla Amelki-Marzycielki, która walczy ze złośliwym nowotworem oczka: siatkówczakiem. Biletem wstępu był wcześniej zakupiony lub własnoręcznie wykonany motyl, natomiast motywem przewodnim były ubrania w odcieniach niebieskiego i różowego (inspiracją był plakat informujący o chorobie dziewczynki).

 

Czytaj więcej...

Pomagamy...

Wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka postanowiliśmy jeszcze przed feriami pomóc jednej z świdnickich rodzin, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej.. W akcję zbierania środków higieny, środków czystości, pieluch, ubrań, żywności zaangażowali się uczniowie, rodzice, nauczyciele całego Zespołu Szkół nr 2 w Świdniku, zarówno Szkoły Podstawowej nr 5 jak i Gimnazjum nr 3. W imieniu rodziny serdecznie wszystkim DZIĘKUJEMY za okazane serce i dołączamy podziękowania przesłane przez rodzinę.

arw

Uroczysta Gala Mikołajów

5 grudnia by zaakcentować sympatię do Santa Claus urządziliśmy Galę Mikołajów. Uczniowie oraz nauczyciele chętnie włożyli czerwone stroje, mikołajowe czapki, rogi renifera i inne świąteczne elementy stroju. Urządziliśmy również konkurs na najlepiej przebranego Świętego Mikołaja, jednogłośnie został nim Damian Czerniak z klasy 2f. W nagrodę otrzymał odrzutowe sanie. Wszystkie klasy miały również możliwość zrobienia sobie mikołajowej sesji fotograficznej, którą profesjonalnie obsługiwał Dawid Staniak  z pomocą Angeliki Pranagal, Igi Blicharz, Sandry Bereś z klasy oraz Natalii Karpiuk i Natalii Kozłowicz. Dekorację do zdjęć przygotowały uczennice klasy 2a: Karolina Piasecka, Agnieszka Lech, Ola Kondracka, Julka Nakonieczna pod kierunkiem pani Elżbiety Kulczyńskiej. Ponieważ mikołajowy wygląd uczniów wzbudził zachwyt naszych młodszych kolegów ze szkoły podstawowej, odwiedziliśmy ich w świetlicy i w salach lekcyjnych ze słodkimi upominkami. Ten wyjątkowy dzień dostarczył nam wiele pozytywnych emocji wprowadzając nas tym samym w ciepłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. 

Zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt w Krzesimowie

Na przełomie października/listopada zbieraliśmy karmę oraz koce na rzecz bezdomnych zwierząt przebywających w schronisku w Krzesimowie. Dzięki zaangażowaniu i wrażliwości naszych uczniów udało nam się zgromadzić i przekazać zwierzętom ok. 125 kg karmy, 12 koców, legowisko i poduszki.

W imieniu pracowników schroniska wszystkim uczniom naszej szkoły serdecznie dziękujemy…

Dzień Nauczyciela 2014/2015

15 października 2014 r., by godnie uczcić Święto Komisji Edukacji Narodowej uczniowie na cześć  nauczycielom przygotowali część artystyczną. Akademia miała charakter żartobliwy i przedstawiała fikcyjne scenki z pokoju nauczycielskiego. Dzięki temu dostarczyła wiele śmiechu i niezapomnianych wrażeń zarówno uczniom jak i nauczycielom. Oprócz tego, na belfrów w pokoju nauczycielskim czekała słodka niespodzianka, wykonana przez wychowanków. Autorem scenariusza i kierownikiem przedstawienia był Mateusz Wszelaki- uczeń klasy 3c. 

Licznik odwiedzin

1193318
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W minionym tygodniu
W tym miesiącu
W minionym miesiącu
Wszystkie wizyty razem
53
61
114
1191723
407
4770
1193318

Your IP: 34.239.154.240
Server Time: 2022-12-06 02:25:37
Copyright © 2014 Gimnazjum nr 3 Świdnik