Konkurs Piosenki Hiszpańskiej

Kasia Adamska z klasy hiszpańskiej, 2c - nasz szkolny supertalent, śpiewa nie tylko po polsku i angielsku ale również po hiszpańsku. W Wojewódzkim Konkursie Piosenki Hiszpańskiej 13 maja 2017 wyśpiewała sobie 2 miejsce na podium piosenką " Me soltaste" (tłum. "Porzuciłeś mnie") Jesse & Joy. We wtorek 13 czerwca 2017 wraz z opiekunem Katarzyną Królik uczestniczyła w uroczystym wręczeniu nagród. Wydarzenie zaszczycił swoją obecnością reprezentant radcy do spraw edukacji Ambasady Królestwa Hiszpanii, Pan Antonio José Navarro Betancor.

K.K.

Server Time: 2017-12-11 08:40:40