^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

INFORMACJA

 

Od dnia 15.10.2017 roku wszystkie nowe informacje pojawiają sie na nowej stronie 
pod tymczasowym adresem: https://sp5swidnik.edupage.org/ 

Wszystkie nowości znajdziecie także na FACEBOOK!  sp5swidnik

Pomoc dla uczniów

Caritas organizuje pomoc dla uczniów, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Formy pomocy:
I. Finansowanie obiadu dla ucznia.
● Wychowawcy klas/rodzice zgłaszają do sekretariatu szkoły ilość osób, które potrzebują dofinansowania do obiadu, termin zgłoszeń do 20.09.2016r.
II. Program stypendialny dla dzieci i młodzieży - "Skrzydła":

Czytaj więcej...

Akcja charytatywna SKC

Akcja charytatywna SKC organizowana przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
Rekord Guinnessa „Kilometry Dobra”. Zbieramy ZŁOTÓWKI i wrzucamy do puszki CARITAS. mCelem kampanii „Kilometry dobra” jest zebranie środków finansowych na budowę Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie, w którym powstanie Domowe Hospicjum, Ośrodek Terapii i Rehabilitacji, świetlica dla dzieci i seniorów oraz Centrum Wolontariatu. Złotówki można wrzucać do puszki w Sekretariacie Szkoły. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, która trwa do 22.05!

Wizyta w MCUS

17 stycznia uczniowie naszego gimnazjum pod opieką Pani Katarzyny Pryputniewicz przedstawili jasełka w MCUS w Świdniku. Przedstawienie nawiązywało nie tylko do najważniejszych wydarzeń z życia Jezusa ale także było przeplatane współczesnymi scenkami z zycia szkoły. Występ urozmaicały śpiewy naszych uczennic przy akompaniamencie uzdolnionych uczniów. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, wielokrotnie było nagradzane brawami.
Antonie de Saint Exupery mówił, że naprawdę istnieje tylko jedna radość - obcowania z ludźmi. I taka radość po występie nam pozostała... 

kp

 

Gala Szkolnych Kół Caritas

12 Stycznia odbyła się pierwsza uroczysta Gala Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Rozpoczęliśmy Mszą święta, której przewodniczył ks. Dyrektor Wiesław Kosicki, a następnie zaprezentowaliśmy działalność Szkolnego Koła Caritas Gimnazjum nr 3 w Świdniku. I wreszcie nadszedł ten moment: zajęliśmy III miejsce w konkursie dla Szkolnych Kół Caritas Archidiecezji Lubelskiej zorganizowanym w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Nagrodą jest prywatny seans filmowy w Kinie Caritas. Wszystkim, którzy zakupili wigilijną świecę serdecznie dziękujemy. Dochód został przeznaczony dla ubogich dzieci i młodzieży naszej diecezji. 

kp

 

Licznik odwiedzin

1193305
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W minionym tygodniu
W tym miesiącu
W minionym miesiącu
Wszystkie wizyty razem
40
61
101
1191723
394
4770
1193305

Your IP: 34.239.154.240
Server Time: 2022-12-06 01:59:05
Copyright © 2014 Gimnazjum nr 3 Świdnik